Tapeta zwierzęta motyw zwierzęcy safari
Numer referencyjny: P6708Wzbogać przestrzeń każdego dziecka żywym motywem safari ze zwierzętami, w tym zabawnymi słoniami. Idealne do dodania odrobinę dzikości do przytulnej strefy zabaw lub sypialni.
Jedną z najnowszych propozycji w dziedzinie dekoracji wnętrz są tapety ze zwierzętami w motywach safari. Projekt ten łączy w sobie dinozaury, dino, wzór, safari, słonie, zwierzęta, motyw, projektowanie wnętrz, pokój dziecięcy, figlarny, tworząc unikalny i intrygujący design graficzny. Ta tapeta jest produkowana w matowych kolorach, wykonana z tapety z włókniny o gramaturze 180 g/m², co zapewnia jej trwałość na poziomie 10-15 lat. Nadaje się do użytku zarówno na ścianach, jak i na innych powierzchniach, a do jej nakładania potrzebny jest zwykły klej oraz standardowe narzędzia malarskie. Poza tym, tapeta jest łatwa w czyszczeniu, można ją czyścić wilgotną szmatką i odrobiną neutralnego mydła. Wersja 50 cm szeroka i posiada atest reakcji na ogień M2, co czyni ją bezpieczną w użytkowaniu.
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Ta wyjątkowa tapeta ze zwierzętami w motywach safari jest idealnym wyborem do dekorowania pokoju dziecięcego lub innych pomieszczeń, które wymagają odrobiny charakteru i radości. Jej kolorystyka i wzór sprawią, że każde wnętrze nabierze uroku i oryginalności, przyciągając uwagę każdego, kto je odwiedzi.
Jak stosować ten produkt
Tapetę ze zwierzętami w motywach safari można z powodzeniem zastosować na ścianach, drzwiach, a nawet meblach, dodając im niepowtarzalnego charakteru. Jej uniwersalność sprawia, że idealnie sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w każdym innym pomieszczeniu, które wymaga odrobiny oryginalności. Dzięki swojemu wzorowi i kolorystyce, ta tapeta jest doskonałym sposobem na przemianę przestrzeni w sposób kreatywny i efektowny.
Grubość / gramatura: 150 g/m2
Matowe wykończenie (satyna): wykończenie bez połysku z żywymi i eleganckimi kolorami
Rozmiar rolek:
1. 10 m x 50 cm
2. 3 m x 50 cm
Produkt w 100% personalizowalny: jeśli chcesz zmienić jakiś element projektu, nie wahaj się z nami skontaktować
Produkt łatwy do czyszczenia: Można delikatnie czyścić wilgotną szmatką lub nieścierną gąbką i wodą
Łatwe nakładanie (bez pęcherzyków): Klej bezpośrednio na papier lub ścianę
Odpowiednia powierzchnia: Każda płaska powierzchnia
Zestaw narzędzi instalacyjnych dostępny
Łatwe do czyszczenia: wilgotną szmatką i łagodnym mydłem (nie używaj agresywnych produktów)
Certyfikat ognioodporny: M2
Łatwe do usunięcia ze ściany: odkleja się na sucho
Rapport / powtórzenie produktu: 50 cm
Produkt w 100% nadający się do recyklingu: wykonany z ekologicznych tuszy
100% bezpieczne płatności
Instrukcje aplikacji są dostępne na naszej stronie internetowej, a wraz z produktem otrzymasz kod QR na opakowaniu, który przeniesie Cię bezpośrednio do nich.
1. Klej do fototapet i tapet.
2. Wiaderko do rozrobienia kleju.
3. Linijka lub miarka.
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel i wałek.
7. Nóż.
8. Miękka gąbka lub szmatka.
ZANIM NAKLEISZPrzygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.
Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.
Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.
* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC
APLIKACJAZa pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.
Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.
Są 2 sposoby nakładania kleju:
1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.
2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).
Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.
Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.
Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.
Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.
Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.
PO PRZYKLEJENIUUpewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.
Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.
Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.