Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki na ścianę kolarstwo

Naklejki na ścianę nawiązujące do różnego rodzaju kolarstwa. Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze, nasze naklejki dekoracyjne z pewnością przypadną Ci do gustu. Nie musisz być zapalonym kolarzem wyczynowym, lecz po prostu lubić jeździć na rowerze, a to wystarczy, żeby odnaleźć wśród naszych naklejek tą wyjątkową dla siebie! Nasze naklejki przedstawiają loga znanych klubów kolarskich, naklejki na koła rowerowe, znaki drogowe ostrzegające przed rowerzystami oraz serduszka z rowerami.

Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię bez śladów kleju. Nasze naklejki są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Proponujemy też naklejki spersonalizowane, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić prawie wszystkie Państwa oczekiwania.


Naklejki rowerowe są idealne dla wszystkich entuzjastów tego sportu, znajdziesz szeroki wybór wzorów związanych z różnymi tematami wokół roweru, dzięki czemu możesz znaleźć ten, którego szukasz. Dekoracyjny winyl rowerowy można umieścić na dowolnej ścianie lub powierzchni, np. rowerach, samochodach, smartfonach. Są odporne na warunki atmosferyczne, klimatyzację, wodę i inne czynniki.

JAKIE PRODUKTY MOGĘ ZNALEŹĆ PONIŻEJ?


Istnieje ogromna różnorodność produktów, dzięki którym możesz znaleźć swoje ulubione. Jeśli chcesz, aby reszta samochodów zdała sobie sprawę z zasad, które muszą być spełnione przed rowerzystą, znajdziesz naklejki i naklejki „szanuj rowerzystę” w różnych wzorach i formatach, celem jest poinformowanie, że aby wyprzedzić rower, musisz opuścić 1,5 m odległość boczna. Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze i chcesz pokazać go wszystkim, naklejka rowerowa z pulsem jest twoja, prosta i piękna reprezentacja bicia serca, w którym rower pojawia się na środku.
Projekty są nie tylko dla rowerzystów szosowych, znajdują projekty rowerów górskich, BMX i innych dyscyplin. Niektórym towarzyszą motywacyjne frazy, dzięki czemu możesz je umieścić w dowolnym miejscu, w domu, samochodzie, centrum lub klubie rowerowym ...
Jednym z najbardziej pożądanych produktów są winyle dla rowerzystów z imieniem, te projekty są idealne do umieszczenia na rowerze, nadania osobowości i uczynienia go ekskluzywnym. Te konstrukcje nie muszą ucierpieć, kleje są odporne i można je łatwo prać.
Wszystkie produkty winylowe są wysokiej jakości, dzięki czemu są idealnie zintegrowane z twoją powierzchnią. Masz do wyboru ponad 40 kolorów dla monochromatycznych winyli, a wielokolorowe winyle mają doskonałą jakość kolorów, żywe i bardzo trwałe. Wszystkie produkty samoprzylepne są odporne na zewnątrz i łatwe do prania wilgotną szmatką.
Pokaż wszystkim, że masz charakter i osobowość, że koncentruje się na całym świecie jazdy na rowerze i uwielbiasz dzielić się nim ze wszystkimi. Istnieje wiele klejów, są oryginalne, eleganckie i ekskluzywne dla Tenvinilo. Jeśli pasjonujesz się tym sektorem, spraw, aby wyglądał, chwalił się nim i okazywał swój smak szczegółów, spersonalizowanych rzeczy i ekskluzywnych produktów.

10 / 10

2 Opinie

1-24 z 56 naklejki