Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna Take a ride

TenStickers. Naklejka dekoracyjna Take a ride. Oryginalna naklejka na ścianę w odcieniach niebieskiego przedstawiająca rower z napisem zachęcającym do przejażdżki "Take a ride".

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Oryginalna naklejka na ścianę przedstawiająca miejski rower w odcieniach niebieskiego. Naklejka motywacyjna dla fanów rowerowych wycieczek, to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają nietypowego sposobu na odmianę domowych wnętrz.

Urocza naklejka w prosty i szybki sposób nada Twojemu domowi niepowtarzalnego charakteru sprawiając Tobie i pozostałym domownikom wiele radości.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka dekoracyjna Take a ride

Numer referencyjny: A3592

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!