Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne Paryż

Przepiękne naklejki dekoracyjne przedstawiające Paryż - stolicę Francji oraz miasto uważane za światową stolicę mody. Jeżeli byłeś w Paryżu i zachwyciłeś się takimi zabytkami jak Wieże Eiffla, Katedra Notre-Dam, Łuk Triumfalny czy Panteon to nasze wzory z pewnością przypadną Ci do gustu. Jeżeli podczas Twoich podróży zakochałeś się w Paryżu, to ozdób naszą naklejką swój dom, aby kawałek Paryża był zawsze blisko Ciebie. 

Kolekcja naklejek z Paryżem do aranżacji wnętrz, z ilustracjami i obrazami stolicy Francji i innych charakterystycznych paryskich zabytków, dzięki czemu możesz znaleźć idealną dekorację do każdego pokoju, od salonu lub jadalni, po kuchnię lub sypialnie. Jeśli jesteś entuzjastą tego wspaniałego miasta, na pewno znajdziesz projekt, którego szukasz.

Udekoruj swój dom naklejkami z Paryżem

Głównym zabytkiem Paryża jest Wieża Eiffla, budowla, którą znajdziesz na wielu naszych produktach, ponieważ jest to główna ikona tego miasta. Naklejki z panoramą miasta, w której znajduje się Wieża Eiffla, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, katedra Notre Dame i wiele innych kultowych zabytków i budowli tego wielkiego miasta.
Takimi naklejkami możesz udekorować swój salon, wejście do domu, pokój dziecka czy też swoje biuro. Nasze naklejki możesz przykleić na wszystkie, gładkie powierzchnie, nie tylko na ściany! Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację, podczas której nie powstają bąbelki powietrza ani nie pozostają ślady kleju. 

Idealne wzory do umieszczenia na zagłówku łóżka, na dużej ścianie jadalni lub w dowolnym innym miejscu. Produkty nadają się do każdej powierzchni, pod warunkiem, że jest ona gładka. Ściany, meble, pojazdy, okna, drzwi, w dowolnym miejscu.

Szeroka gama wzorów, które zachwycą wszystkich, którzy odwiedzą Twój dom i zobaczą nową, paryską dekorację, którą stworzyłeś. Niski koszt produktu, który wywrze duży wpływ na ściany i całkowicie zmieni środowisko Twojego domu, tworząc przestrzeń według własnych upodobań, zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami.

Nie możesz znaleźć idealnej naklejki z Paryżem, ktorej szukasz? W Tenstickers mamy zespół projektantów, który nieustannie tworzy nowe wzory we wszystkich kolekcjach, możemy również stworzyć naklejkę spersonalizowaną, wystarczy skontaktować się z nami, wysyłając projekt, kolor i rozmiar. W ten sposób otrzymasz dekorację, której nikt inny nie będzie miał w domu.

 

Naklejki Paryż można bez problemu umieścić. Nie powstaną pęcherzyki powietrza ani zagięcia podczas jej aplikacji. Po jej ewentualnym usunięciu nie pozostaną żadne ślady ani plamy na ścianie. Można je łatwo czyścić wilgotną ściereczką, a wykończenie jest matowe, aby uniknąć odbić promieni światła zewnętrznego i wewnętrznego.

 

Stwórz nową dekorację i zaskocz wszystkich odwiedzających Twoje mieszkanie, kup tę wspaniałą naklejkę z paryskimi symbolami i zostań szczęśliwym koneserem bagietek, wina i crroisantów.

10 / 10

3 Opinie

1-24 z 31 naklejki