Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna wieża Eiffla

TenStickers. Naklejka dekoracyjna wieża Eiffla. Naklejka dekoracyjna na ścianę przedstawiająca symbol Francji, najbardziej rozpoznawalny obiekt architektoniczny we Francji.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Lubisz podróżować? Twoim ulubionym celem podróży jest Paryż? Jeśli tak, to przenieś odrobinę Paryża do wnętrza swojego mieszkania. Prezentujemy wspaniały wzór naklejki na ścianę przedstawiający wieżę Eiffla, która jest najwyższym budynkiem Paryża oraz jest uznawana za symbol stolicy Francji, a niekiedy całego kraju. Wnieś odrobinę paryskiego, wysublimowanego klimatu do swojego domu dzięki nasze fantastycznej naklejce na ścianę. 

Wzór naklejki na ścianę jest dostępny w różnych rozmiarach i w ponad 40 różnych barwach. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikacje naszych naklejek na wszystkich, gładkich powierzchniach. Podczas aplikacji nie powstają ślady kleju, a pod powierzchnią naklejki nie tworzą się pęcherzyki powietrza.

Informacja o Naklejka dekoracyjna wieża Eiffla

Numer referencyjny: A3621

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!