Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki na ścianę potwory

Naklejki na ścianę przedstawiające potwory. Nasze naklejki przedstawiają różnego rodzaju stworki, potworki, czarownice i nie tylko, w zabawny i kolorowy sposób. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby wszystkie dzieci polubiły swoich kolorowych i wcale nie strasznych kolegów. Nasze naklejki na ścianę dla dzieci odmienią wnętrza dziecięcych pokoi i wniosą do nich nową energię.

Nasze naklejki znajdą zastosowanie jako ozdoby ścian, mebli czy okien. Można je przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. Naklejki nie pozostawiają śladów kleju i są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, polecamy też nasze naklejki spersonalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta.

Znajdź śmieszne potwory, które wychodzą z szafy, które są częścią przełączników lub które po prostu ozdobią ścianę, wypełniając ją kolorami. Kreatywne i oryginalne zostają, a jednocześnie zapewniają rozrywkę najmłodszym, w których mogą spędzić tysiące godzin, dobrze się bawiąc.
Wszystkie potwory są bardzo kolorowe, z jasnymi kolorami, które z pewnością pokochają. Monochromatyczne winylowe palety mają ponad 50 dostępnych kolorów, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który najlepiej pasuje do ściany pokoju Twojego dziecka. Naklejki i naklejki potworów to oryginalne ilustracje, w których zawsze się uśmiechają i tworzą przyjemną i przyjazną atmosferę.
Wzory klasyki, takie jak potwór z ciasteczek, który nadaje odrobinę oryginalności i osobowości każdej powierzchni. Projekty naklejek potworów o niestandardowej nazwie.
Szeroka kolekcja, dzięki której masz dekorację całkowicie dostosowaną do twoich upodobań, wykonujemy winyl na życzenie, dzięki czemu możesz mieć produkt na zamówienie, mamy zespół, który może wprowadzać zmiany i ulepszenia w projektach lub stworzyć swój ekskluzywny projekt.
Dekoracyjne naklejki ścienne potwory jest bardzo łatwy do nałożenia, podczas aplikacji nie ma bąbelków i doskonale integrują się ze ścianą. Produkt najwyższej jakości z matowym wykończeniem, aby uniknąć odblasków i odbić, możesz łatwo wyczyścić je wilgotną szmatką.
Nie wahaj się nadać wszystkim pokojom w domu dekoracji, na jaką zasługuje, w tym temacie znajdziesz specjalne i oryginalne produkty, które zachwycą Twoje dzieci, dzięki czemu będą mogły świetnie się bawić w swoim pokoju.
Naklejki na ścianę potwory są idealną i zabawną alternatywą do dekoracji pomieszczeń najmniejszych i najmniejszych w domu, zapewniając wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę.

10 / 10

6 Opinie

1-24 z 106 naklejki