Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0
Filtry

Tematyka

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki surfing

Kolekcja różnorodnych naklejek ściennych dla wszystkich fanów różnego rodzaju surfowania! Jeżeli jesteś wielbicielem tego wodnego sportu to naklejki w tej kategorii z pewnością przypadną Ci do gustu. Naszymi naklejkami możesz udekorować swój pokój czy też swój samochód, aby okazać swoją miłość do tego sportu i pokazać wszystkim, że jesteś surferem. Jeżeli szukasz idealnej naklejki, która wytrzyma wiele przygód to nasze będą idealne dla Ciebie!

Naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego co zapewnia długą trwałość winylu oraz koloru. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych bąbelków powietrza ani śladów kleju.

Naklejki na ścianę surfing które zaznaczą twoją osobowość i to, jak lubisz personalizować wszystko wokół siebie. Unikalny produkt, ekonomiczny i łatwy w montażu, dzięki czemu jest w pełni zintegrowany z powierzchnią.
Kup w Tenvinilo naklejki surferskie łatwe do umieszczenia, aby nie było w nich bąbelków, a ich matowe wykończenie zapewnia doskonałą integrację z każdą gładką powierzchnią. Niektóre projekty, które znajdziesz, to motywujące lub pokrewne frazy, takie jak słowo „aloha” lub „życie jest falą”. Sylwetki desek, ilustracje fal, hawajskie kwiaty i niezliczone niesamowite projekty, które zachwycą każdego, kto je zobaczy.
Rozszerza filozofię i styl życia surferów, pokazuje dobre wibracje tego sportu dzięki zwrotom takim jak „Peace, Love & Surf” lub „Eat, Sleep & Surf” oraz inne ekskluzywne projekty Tenvinilo. Wróć do korzeni tego sportu w Kalifornii dzięki idealnym naklejkom na pojazdy.
Wszystkie produkty winylowe są wysokiej jakości, dzięki czemu są idealnie zintegrowane z twoją powierzchnią. Masz do wyboru ponad 50 kolorów dla monochromatycznych winyli, a wielokolorowe winyle mają doskonałą jakość kolorów, żywe i bardzo trwałe. Wszystkie produkty samoprzylepne są odporne na zewnątrz i łatwe do prania wilgotną szmatką. Produkty są wytwarzane na zamówienie, a na życzenie daje nam to możliwość stworzenia produktu w całości na miarę, dostosowanego do Twojego gustu i z pożądanymi modyfikacjami.
Jakie są najlepsze plaże do surfowania? Zabierz swoje naklejki tam, aby wszyscy mogli je zobaczyć, chwalić się nimi i uczynić je wyjątkowymi. Spraw, by każdy surfer zazdrościł CI oryginalnych naklejek dekoracyjnych surfing.

10 / 10

1 Opinie

1-24 z 26 naklejki