Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna znak surferów

TenStickers. Naklejka dekoracyjna znak surferów. Dekoracyjna naklejka do przyklejenia na każdą, gładką powierzchnię, która spodoba się wszystkim surferom.
TenStickers. Naklejka dekoracyjna znak surferów. Dekoracyjna naklejka do przyklejenia na każdą, gładką powierzchnię, która spodoba się wszystkim surferom.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Kochasz surfować i całe życie szukasz co raz większych fal do pokonania? W każde wakacje trenujesz swoje umiejętności? Chciałbyś odmienić swój pokój i podkreślić swoją miłość do surfowania? Jeśli tak, to koniecznie kup nasza naklejkę dekoracyjną, która przedstawia rękę ułożoną w znak pozdrowienia surferów. Jeżeli chcesz okazać, że jesteś jednym z nich, to przyklej tą naklejkę na swoim samochodzie czy innej, gładkiej powierzchni.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w wielu rozmiarach i prawie 50 kolorach, więc każdy może dostosować wzór do swoich potrzeb. Dodatkowo, nasze naklejki można z łatwością przykleić na każdej gładkiej powierzchni, nie tylko na ścianę. Podczas aplikacji nie powstają żadne bąbelki powietrza. 

Informacja o Naklejka dekoracyjna znak surferów

Numer referencyjny: A8398

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!