Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna znak surferów

TenStickers. Naklejka dekoracyjna znak surferów. Dekoracyjna naklejka do przyklejenia na każdą, gładką powierzchnię, która spodoba się wszystkim surferom.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Kochasz surfować i całe życie szukasz co raz większych fal do pokonania? W każde wakacje trenujesz swoje umiejętności? Chciałbyś odmienić swój pokój i podkreślić swoją miłość do surfowania? Jeśli tak, to koniecznie kup nasza naklejkę dekoracyjną, która przedstawia rękę ułożoną w znak pozdrowienia surferów. Jeżeli chcesz okazać, że jesteś jednym z nich, to przyklej tą naklejkę na swoim samochodzie czy innej, gładkiej powierzchni.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w wielu rozmiarach i prawie 50 kolorach, więc każdy może dostosować wzór do swoich potrzeb. Dodatkowo, nasze naklejki można z łatwością przykleić na każdej gładkiej powierzchni, nie tylko na ścianę. Podczas aplikacji nie powstają żadne bąbelki powietrza. 

Informacja o Naklejka dekoracyjna znak surferów

Numer referencyjny: A8398

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!