Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna nie wchodzić

TenStickers. Naklejka dekoracyjna nie wchodzić. Naklejka przedstawiajaca czerwony znak zakazujacy wejście. Oryginalny pomysł na oznaczenie drzwi w Twoim pokoju.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Oryginalna naklejka na ścianę przedstawiająca znak zakazu wjazdu z napisem po angielsku Do Not Enter co oznacza Nie wchodzić. Jeżeli nie chcesz, aby nikt Cie nie przeszkadzał, przyklej tą oryginalną naklejkę na swoje drzwi, aby nikt nie zakłócał Twojego spokoju. Jeżeli przegotowujesz się do ważnego egzaminu lub zwyczajnie w świecie potrzebujesz pobyć trochę w samotności, daj to wszystkim do zrozumienia z nasza naklejką. 

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości winylu. Wszystkie produkty są dostępne w różnych rozmiarach. Dodatkowo, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza pod powierzchnią naklejki ani ślady kleju na ścianie. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!