Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejka na ścianę parking

Informacyjne i ostrzegawcze a zarazem dekoracyjne naklejki na ścianę to świetny pomysł na oznaczenie każdego parkingu. Jeżeli potrzebujesz oznaczyć drogę wyjazdu z parkingu lub miejsce z zakazem parkowania, to naklejki ścienne w tej kategorii będą idealne dla Ciebie!

Znajdziesz tutaj wzory z różnymi znakami drogowymi: znaki informacyjne, znaki zakazu i nakazu. Idealne, aby zachować ład i porządek na parkingu, w Twojej firmie czy też na parkingu przed Twoją restauracją, czy jakimkolwiek innym.

Naklejka zakaz parkowania pomoże Ci wprowadzić porządek na twoim parkingu! Znaki informacyjne, ostrzegawcze, nakazu i zakazu! Oferujemy szeroki wybór naklejek każdego rodzaju. Naklejki na ścianę zakaz czyli zakaz wjazdu, zakaz skrętu w prawo, zakaz palenia, zakaz wstępu dla zwierząt. Wśród naklejek informacyjnych możemy wyróżnić znak informacje o parkingu, naklejka miejsce dla osób niepełnosprawnych, naklejka uwaga schody, naklejka roboty drogowe albo ślepa ulica. Jeśli potrzebujesz naklejek nakazu możemy zaproponować ci naklejkę nakaz jazdy prosto.Idealna naklejka parking która będzie korzystnym rozwiązaniem dla obu stron, zarówno dla klienta, który zostanie pokierowany i poinformowany, jak i dla właściciela.


Aplikacja i jakość naszych naklejek

Nasze naklejki na ścianę parking są bardzo łatwe w aplikacji na wszystkie gładkie powierzchnie. Podczas aplikacje nie powstają żadne pęcherzyki powietrza. Naklejki na ścianę będą idealne również jako naklejki na lustro czy naklejki na meble.Nasze naklejki ścienne są wykonywane z najwyższej jakości materiału winylowego. Po wielu próbach wytrzymałości możemy zapewnić iż będą one odporne zarówno na działanie klimatyzacji, promienie słoneczne, deszcz czy mróz. Wszystkie nasze naklejki winylowe są utrzymane w kolorach matowych, co gwarantuję sukces w komponowaniu się z powierzchnią, jak również nie odbijają one światła. Możesz nimi ozdobić ściany, szyby i meble w Twoim sklepie.


Spersonalizowane naklejki czyli Twój pomysł na nową naklejkę!

Jeżeli chcesz, możesz zmienić kolor lub rozmiar wybranej naklejki, lub stworzyć kompletnie nowy wzór dzięki wyborze opcji stworzenia naklejki spersonalizowanej. Nasza gama wzorów poszerza się każdego dnia, dzięki czemu mamy nadzieję trafić w gusta każdego klienta. Chętnie stworzymy również naklejkę z twojego własnego zdjęcia lub projektu, więc jeśli wiesz czego chcesz albo się zastanawiasz, nie wahaj się i skontaktuj się z nami mailowo albo telefonicznie. Nasi projektanci są do twojej dyspozycji codziennie, więc daj się ponieść wyobraźni!

10 / 10

1 Opinie

1-24 z 38 naklejki