Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka dekoracyjna zawód kucharz

TenStickers. Naklejka dekoracyjna zawód kucharz. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca wybitnego kucharza z wąsami w stylu włoskim.

Ciekawa naklejka przedstawiająca zawodowego szefa kuchni. Elegancki projekt wprowadzi pozytywny nastrój w Twojej kuchni i sprawi, że stanie się wyjątkowa.  

Możesz też sprawić niepowtarzalny prezent doceniając każdego bliskiego Ci kucharza. Naklejka na ścianę do kuchni w kilka chwil nada niepowtarzalny charakter wyrażający pasję do gotowania i jedzenia.  

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na:info@tenstickers.pl.

TenStickers. Naklejka dekoracyjna zawód kucharz. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca wybitnego kucharza z wąsami w stylu włoskim.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!