Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne ludzie

W tej sekcji znajdziecie Państwo naklejki na ścianę przedstawiające ludzi. Zachęcamy Państwa do przejrzenia szerokiej gamy naklejek, na których można odnaleźć różne postacie takie jak: policjant, kobieta na zakupach, kucharz. Przedstawiają też sceny z życia codziennego. Nasze naklejki będą wspaniałym pomysłem do odnowienia salony, sypialni czy kuchni, a nawet Twojego biura czy firmy.

Co znajdę w tej kolekcji?

W tej kategorii masz do dyspozycji ogromną i różnorodną liczbę dekoracyjnych wzorów z postaciami ludzi, które możesz umieścić na dowolnej całkowicie gładkiej i czystej powierzchni, takiej jak ściany, urządzenia, meble, konsole do gier, smartfony, laptopy i wiele innych. Znajdziesz tutaj sylwetki szefów kuchni, piłkarzy, koszykarzy, a także innych sportowców, oraz postaci osób pełniących różne funkcje. Naklejki ludzie wpasują się we wszystkie gusta i style. Znajdują się tutaj naklejki ścienne przedstawiające ludzi z różnych dziedzin życia, wykonujących różnego rodzaju aktywności, na przykład bieganie, joga czy też taniec. A to wszystko dostępne w niezliczonej liczbie różnych kolorów i stylów. Naklejki z postaciami, które znajdziesz w tej kolekcji, są odpowiednie dla wszystkich wnętrz w Twoim domu, a więc przygotuj się na wyjątkową dekorację.

Nasza firma oferuje naklejki wysokiej jakości, które są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach dlatego wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli jednak chcesz zamówić naklejkę własnego projektu – nic prostszego! Oferujemy naklejki personalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Jakość przede wszystkim

Wszystkie produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, bardzo łatwych do nałożenia na dowolną gładką i czystą powierzchnię bez ryzyka utworzenia się pęcherzyków powietrza lub zagnieceń, z matowym wykończeniem, które zapobiega odbiciom światła, pozwalając cieszyć się swoją naklejką w pełni o każdej porze dnia. Ponadto są one również bardzo trwałe i odporne, ponieważ są przygotowane na działanie warunków atmosferycznych na zewnątrz, takich jak deszcz, wilgoć, wiatr, kurz i światło słoneczne, co oznacza, że ​​można je nakładać na otwartej przestrzeni bez ryzyka uszkodzenia. Naklejki na ścianę, które oferujemy zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Jako że wykonane są z materiału o bardzo dużej wytrzymałości, również na warunki zewnętrzne, idealnie nadają się, aby umieścić je na motory lub samochody, aby w każdym momencie pokazywać swoją pasję i zainteresowania. Idealnie nadają się też jako naklejki na laptopy czy inne urządzenia, na przykład telefony, konsole, lodówki, a także karty kredytowe. Oczywiście, fantastycznie również będą się prezentowały w bardziej klasycznych rozwiązaniach jak na przykład naklejki na meble, drzwi czy po prostu na ściany.
Nadszedł czas na wielką rewolucję w Twoim domu!
 

10 / 10

2 Opinie

1-24 z 338 naklejki

Filtruj wyszukiwanie aby zredukować liczbę wyników