Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dla dzieci aniołek i drzewo

TenStickers. Naklejka dla dzieci aniołek i drzewo. Naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca nieśmiałego aniołka chowającego się za drzewem. Wyprzedaż się kończy, zamów taniej teraz!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Urocza naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca małego, nieśmiałego aniołka, który chowa się za drzewem. Dekoracja w stonowanych kolorach idealnie nadaje się do ozdobienia pokoju każdego malucha. Nie tylko nada niepowtarzalnego wyglądu, ale też pobudzi fantazję dziecka.

Zrezygnuj z nudnych pustych ścian i w kilka chwil zmień pokój dziecka w przytulną przestrzeń!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

Informacja o Naklejka dla dzieci aniołek i drzewo

Numer referencyjny: A643

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!