Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne wróżki i elfy

Naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiajace bajkowe postacie. Nasza firma oferuje naklejki z postaciami jak: elfy, gnomy, wróżki, czarodziejki i inne nieziemskie postacie. Nasze naklejki mogą stanowić główną dekorację pokoju dziecięcego, ale mogą być też małym elementem ozdabiającym jedynie włącznik światła. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla swojego dziecka.

Nasze naklejki znajdą zastosowanie jako ozdoby ścian, mebli czy okien. Można je przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. Naklejki nie pozostawiają śladów kleju i są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, polecamy też nasze naklejki spersonalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta.

Naklejki dekoracyjne wróżki i czarodziejki to magiczny motyw, który obejmuje szeroką gamę postaci, wróżek, elfów, gnomów i innych mitologicznych istot, które będą częścią dekoracji Twojego domu i pokoju najmłodszych.
Te projekty są spektakularną opcją do zmiany dekoracji pokoi i mają dom w pełni dostosowany do Twojego gustu dzięki produktom, które zostaną zintegrowane bez żadnych problemów ze ścianami i powierzchniami, na których je umieścisz.
Naklejki wróżek i elfów pasują również do motywu dla dorosłych dla tych, którzy lubią czuć energię, którą dają.Winyle dla dzieci wróżki są wspaniałe, aby nadać osobisty charakter dziecięcemu pokojowi, istnieje wiele ilustracji, które dostosowują się do każdej przestrzeni, w której można umieścić te produkty na meblach, ścianach, szafkach i oknach.

NAKLEJKI ŚCIENNE DOSTĘPNE W KAŻDYM ROZMIARZE I KOLORZE


Dostosuj naklejki wróżki do rozmiaru i koloru, nadaj im osobisty charakter z imieniem swoich dzieci i spraw, by uwielbiały przebywać w domu i w nowym pokoju. Produkty są całkowicie wykonane na miarę, dzięki czemu możesz wybrać żądany rozmiar i kolor winylu w palecie ponad 50 dostępnych kolorów. W przypadku winylu w więcej niż jednym kolorze otrzymasz ścianę pełną życia i głębi, która zadziwi wszystkich, którzy cię odwiedzą.
Dekorowanie domów jest zabawne, oryginalne i bardzo kreatywne. Wybierz z najmniejszą z nowych dekoracji domowych, spraw, aby poczuli się uczestnikami i mają na ścianie ilustrację wróżek lub elfów, które zadziwią ich i w których będą uczestniczyć w wyborze projektu.
Jeśli nie znajdziesz naklejki elfa lub wróżki winylowej z imieniem, nie wahaj się tego skomentować, mamy zespół projektantów, który stale poszerza nasz katalog, a także tworzy dla Ciebie spersonalizowane i dostosowane produkty, po prostu musisz skomentować, jeśli chcesz adaptacji produktu z katalogu lub czegoś zupełnie nowego z projektu, który masz na myśli.
Naklejki dekoracyjne wróżek i elfów są bardzo łatwe do umieszczenia, nie ma w nich bąbelków i będą w pełni zintegrowane ze ścianą, dzięki czemu wtopi się w otoczenie i stworzy fenomenalne otoczenie. Produkty Tenvinyl są łatwe do czyszczenia za pomocą wilgotnej szmatki.

10 / 10

7 Opinie

1-24 z 73 naklejki