Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dla dzieci fruwający Mały Książę

TenStickers. Naklejka dla dzieci fruwający Mały Książę. Naklejka dekoracyjna na ścianę inspirowana klasyczną książką Antoine'a de Saint - Exupéry'ego.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Jeżeli pamiętają Państwo głębokie znaczenie ukryte w prostej historii "Małego Księcia" i jesteście nadal zauroczeni tą historią, to taka naklejka na ścianę będzie idealnie pasować do Waszych preferencji. Taka naklejka na ścianę będzie też wspaniałą ozdobą do pokoju dla dzieci. "Mały Książę" to bardzo mądra opowieść, której ilustracje już w kilka chwil mogą ozdobić Twoją ścianę.

Nasze naklejki na ścianę to wycięte wzory w wybranym przez Państwa kolorze, pomiędzy różnymi kształtami, nie ma żadnej, dodatkowej folii. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację naszych naklejek na każdą, gładką powierzchnię. Podczas naklejania naszych naklejek nie powinny pojawić się żadne pęcherze z powietrzem czy też ślady kleju na ścianie.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!