Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne z bajkami dla dzieci

Naklejki na ścianę przedstawiające postaci z bajek dla dzieci. Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór naklejek dla dzieci z oryginalnymi obrazkami inspirowanymi klasycznymi opowiadaniami dla najmłodszych. Znajdą tutaj Państwo „Małego Księcia”, „Alicję z Krainy Czarów”, „Śpiącą Królewną”, „Piotruś Pan” i wiele innych. Jeżeli Twoje dziecko kocha czytać lub oglądać bajki, to taka naklejka na pewno sprawi ogromną radość i będzie ozdobą każdego dziecięcego pokoju.

Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię bez śladów kleju. Nasze naklejki są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Proponujemy też naklejki personalizowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić prawie wszystkie Państwa oczekiwania.


Istnieje ogromna różnorodność ilustracji oraz bardzo oryginalne i kreatywne projekty, wszystkie naklejki z opowieściami dla dzieci są świetne, znajdź klasyczne historie!
Naklejki ścienne z tekstami bardzo łatwymi do rozpoznania, na przykład fraza „lustro lustro”, które pozwoli ci udekorować łazienkę i nadać odrobinę oryginalności temu pomieszczeniu, w którym zwykle nie myślimy, teraz możesz nadać osobowość i ekskluzywność.
Niesamowite projekty z frazami z Małego Księcia, ilustracje do unikalnego i ekskluzywnego domu, ta historia, która jest częścią historii wszystkich dzieci i całego dzieciństwa, dostosowuje niektóre projekty z imieniem swoich dzieci, aby nadać osobowość.
Znajdź wiele innych wzorów, takich jak zamki księżniczek, Piotruś Pan, ilustracje Czerwonego Kapturka i projekty, które nadadzą osobowości i charakteru.
Jeśli nie znajdziesz naklejki z opowieściami dla dzieci i legend, których szukasz, nie wahaj się z nami skontaktować, w Tenvinilo mamy zespół projektantów, który może stworzyć twój projekt modyfikacji istniejących, dzięki czemu masz niestandardowy i optymalny produkt warunki.
Naklejki winylowe bajki dla dzieci z legendami są łatwe do umieszczenia, dzięki czemu podczas aplikacji nie ma bąbelków i idealnie integrują się z powierzchnią lub ścianą, gdzie je umieszczasz. Wykonane z najwyższej jakości winylu oraz dostępne w ponad 50 kolorach.
Naklejki dekoracyjne dla dzieci można łatwo usunąć, aby zaktualizować dekorację pokoju dziecięcego w ekonomiczny sposób, gdy rosną, dzięki czemu produkty Tenvinilo umożliwiają wykonanie dekoracji o dużym wpływie na zatrzymać się w bardzo niskiej cenie

10 / 10

4 Opinie

1-24 z 156 naklejki