Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dla dzieci kula ziemska

TenStickers. Naklejka dla dzieci kula ziemska. Naklejka na ścianę w formie rysunku wykonanego ręcznie. Obrazek przedstawia kulę ziemską z pokolorowanymi na zielono kontynentami.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Wspaniała naklejka na ścianę przedstawiająca kulę ziemską wyglądającą jak odręczny rysunek kredkami. Naklejka idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w biurze, w szczególności jeżeli prowadzimy biznes na arenie międzynarodowej. Możesz też ozdobić nią pokój dla dziecka sprawiając mu wiele radości i zachęcając do zdobywania wiedzy o naszej planecie.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!