Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne edukacja

Naklejki na ścianę dla dzieci, które na pewno zachęcą je do nauki i pogłębiania swojej wiedzy. Nasza firma oferuje Państwu naklejki z mapami świata, tablicą Mendelejewa, tablicami do pisania oraz wieloma innymi. Jeżeli chcesz obudzić w swoim dziecku naukowca, zrób to za pomocą naszych naklejek.

Nasze naklejki na ścianę edukacja znajdą zastosowanie jako ozdoby ścian, mebli czy okien. Można je przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. Naklejki nie pozostawiają śladów kleju i są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo, polecamy też nasze naklejki spersonalizowane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta.

Istnieje szeroka gama naklejek edukacyjnych dla dzieci lub szkół, pokazujących im, czym jest układ słoneczny, planety i odległość od słońca, sprawiają, że nauka jest zabawna i oryginalna.
Udekoruj ściany regułami klasowymi, bibliotecznymi lub domowymi, a jednocześnie zachęć dzieci do nauki języka angielskiego. Udekoruj chmurami pojęć o wartościach i misji centrów edukacyjnych lub ucz kontynenty i oceany za pomocą bardzo zabawnych i kolorowych map.
Niech uczą się tabliczki mnożenia lub okresowego z zabawnymi naklejkami edukacyjnymi, dzięki czemu zawsze mają to widoczne na ścianie swojego pokoju i mogą sprawdzić wszystko, czego potrzebują. Odrabia pracę domową, a jednocześnie nadasz domowi odrobinę osobowości.
Naklejki edukacyjne są wykonywane na zamówienie i na zamówienie, pozwala nam to tworzyć produkty, które są w pełni zintegrowane ze ścianą Twojego domu lub pożądaną powierzchnią zgodnie z Twoimi potrzebami. Bardzo łatwy do umieszczenia, aby podczas aplikacji nie było pęcherzyków, a jego matowe wykończenie pozwala uniknąć odblasków.
Jeśli nie znajdziesz edukacyjnego winylu, którego szukasz lub naklejki edukacyjnej zgodnej z twoimi cechami, nie wahaj się z nami skontaktować, mamy zespół projektantów graficznych, który stale tworzy nowe wzory dla wszystkich gustów i stylów.
Skorzystaj i udekoruj ozdobnymi naklejkami, które zaskoczą wszystkich, a będziesz mieć dekorację, która jednocześnie sprawi, że maluchy się nauczą.

10 / 10

11 Opinie

1-24 z 83 naklejki