Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dla dzieci siedząca syrena

TenStickers. Naklejka dla dzieci siedząca syrena. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca piękną syrenę siedzącą na skale. Naklejka do pokoju dziecięcego, na każdą gładką powierzchnię!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca piękną, kolorową syrenę siedzącą na skale. Idealna do ozdobienia pokoju każdego małego fana morskich stworzeń i bajek o podwodnych przygodach.

Kolorowy i radosny projekt wprowadzi niepowtarzalny, przytulny nastrój w pokoju dziecka. Może także stanowić fantastyczną dekorację miejsca przeznaczonego na zabawę.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!