Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dla dzieci wilk

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka dla dzieci wilk. Naklejka na ścianę dla dziecka z groźnym wilkiem z popularnej bajki Czerwony Kapturek. Interesujący pomysł na zmianę wnętrza w pokoju Twojej pociechy.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Wyjątkowa naklejka dekoracyjna z groźnym wilkiem z popularnej bajki Czerwony Kapturek będąca interesującym pomysłem na zmianę wnętrza w pokoju Twojej pociechy.

Odmień pokój swojego dziecka i nadaj mu niepowtarzalnego charakteru. Wysokiej jakości naklejka w szczególności spodoba się małym wielbicielom klasycznych bajek. Dekoracja jest doskonałym sposobem na udekorowanie sypialni lub miejsca przeznaczonego na zabawę.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

...