Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka dla dzieci wilk

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka dla dzieci wilk. Naklejka na ścianę dla dziecka z groźnym wilkiem z popularnej bajki Czerwony Kapturek. Interesujący pomysł na zmianę wnętrza w pokoju Twojej pociechy.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Wyjątkowa naklejka dekoracyjna z groźnym wilkiem z popularnej bajki Czerwony Kapturek będąca interesującym pomysłem na zmianę wnętrza w pokoju Twojej pociechy.

Odmień pokój swojego dziecka i nadaj mu niepowtarzalnego charakteru. Wysokiej jakości naklejka w szczególności spodoba się małym wielbicielom klasycznych bajek. Dekoracja jest doskonałym sposobem na udekorowanie sypialni lub miejsca przeznaczonego na zabawę.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

...

Informacja o Naklejka dla dzieci wilk

Udekoruj dom świątecznymi naklejkami

Ekskluzywne naklejki świąteczne do dekoracji domu lub wystawy okiennej.