Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę fryzjer

TenStickers. Naklejka na ścianę fryzjer. Świetna naklejka dekoracyjna przedstawiająca zgrabne sylwetki fryzjerki i jej klientki. Dobry pomysł na udekorowanie zakładu fryzjerskiego.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę przedstawiająca zgrabne sylwetki fryzjerki i jej klientki. Elegancka, jednokolorowa naklejka pozwoli Ci w oryginalny sposób ozdobić swój salon fryzjerski i nadać mu stylowego wyglądu.

Spraw, by Twój salon się wyróżniał i zachęć klientów do skorzystania z Twoich usług! Naklejka świetnie sprawdzi się zarówno na ścianach wewnątrz lokalu jak i na szybie lub drzwiach wejściowych.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!