Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka na ścianę fryzjer

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka na ścianę fryzjer. Świetna naklejka dekoracyjna przedstawiająca zgrabne sylwetki fryzjerki i jej klientki. Dobry pomysł na udekorowanie zakładu fryzjerskiego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Kolor

Naklejka na ścianę przedstawiająca zgrabne sylwetki fryzjerki i jej klientki. Elegancka, jednokolorowa naklejka pozwoli Ci w oryginalny sposób ozdobić swój salon fryzjerski i nadać mu stylowego wyglądu.

Spraw, by Twój salon się wyróżniał i zachęć klientów do skorzystania z Twoich usług! Naklejka świetnie sprawdzi się zarówno na ścianach wewnątrz lokalu jak i na szybie lub drzwiach wejściowych.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

...

Udekoruj dom świątecznymi naklejkami

Ekskluzywne naklejki świąteczne do dekoracji domu lub wystawy okiennej.