Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa

Zniżka 8%
TenStickers. Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa. Naklejka na ścianę przedstawiająca układ okresowy pierwiastków w języku angielskim. Pomoc naukowa do chemii i angielskiego.

Naklejka na ścianę przedstawiająca układ okresowy pierwiastków, popularnie nazywany tablicą Mendelejewa. Tablica jest napisana w języku angielskim, co sprawi, że uczniowie będą się uczyć nie tylko chemii, ale też języka angielskiego w tym samym czasie! Wspaniałe rozwiązanie do wszystkich szkół gimnazjalnych i licealnych, które szukają ciekawych rozwiązań na dekorację sal lekcyjnych. Taka naklejka z pewnością zmotywuje uczniów do cięższej pracy.
Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału dzięki czemu wytrzymają długie lata jako dekoracja i pomoc naukowa dla Twoich uczniów. Dzięki bardzo łatwej aplikacji, każdy może ją przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. 

TenStickers. Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa. Naklejka na ścianę przedstawiająca układ okresowy pierwiastków w języku angielskim. Pomoc naukowa do chemii i angielskiego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa

Ocena ogólna: 10 / 10

el 26/04/2017 o 08:44 h

Szybko i profesjonalnie, jakość produktu bez zarzutu! Polecam!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!