Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa

TenStickers. Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa. Naklejka na ścianę przedstawiająca układ okresowy pierwiastków w języku angielskim. Pomoc naukowa do chemii i angielskiego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę przedstawiająca układ okresowy pierwiastków, popularnie nazywany tablicą Mendelejewa. Tablica jest napisana w języku angielskim, co sprawi, że uczniowie będą się uczyć nie tylko chemii, ale też języka angielskiego w tym samym czasie! Wspaniałe rozwiązanie do wszystkich szkół gimnazjalnych i licealnych, które szukają ciekawych rozwiązań na dekorację sal lekcyjnych. Taka naklejka z pewnością zmotywuje uczniów do cięższej pracy.
Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału dzięki czemu wytrzymają długie lata jako dekoracja i pomoc naukowa dla Twoich uczniów. Dzięki bardzo łatwej aplikacji, każdy może ją przykleić na dowolną, gładką powierzchnię. 

Informacja o Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa

Numer referencyjny: A8535

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę Tablica Mendelejewa

Ocena ogólna: 10 / 10

el 26/04/2017 o 08:44 h

Szybko i profesjonalnie, jakość produktu bez zarzutu! Polecam!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!