Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na szyby arabskie symbole

TenStickers. Naklejka na szyby arabskie symbole. W naszej kolekcji naklejka na okno z arabskimi symbolami, która ozdobi Twoje wnętrza i nada im trochę klasy.
TenStickers. Naklejka na szyby arabskie symbole. W naszej kolekcji naklejka na okno z arabskimi symbolami, która ozdobi Twoje wnętrza i nada im trochę klasy.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka z arabskimi zdobieniami, która upiększy Twój dom w sposób, który będziesz podziwiać i doceniać. Produkt ten zawiera arabskie symbole, które pokochasz na powierzchni swojego okna lub lustra. Dzięki temu projektowi zawsze będziesz podziwiać  swoje okno. Ta orientalna naklejka okienna jest tym, czego potrzebujesz, aby zmienić wygląd swojego mieszkania. Możesz kupić produkt ten online, a zostanie on dostarczony do Ciebie w krótkim czasie. Wykonany z najlepszej jakości materiału, który można znaleźć na rynku, nie tworzy pęcherzyków powietrza ani zmarszczek. Możesz wybrać dowolny rozmiar.

Informacja o Naklejka na szyby arabskie symbole

Numer referencyjny: A18184

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!