Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0
Filtry

Tematyka

Powierzchnia

Miejsce

Styl

Format

Dla kogo

Ilość osób

Naklejki ścienne Azja

Przedstawiamy Państwu ogromny wybór naklejek dekoracyjnych nawiązujących do krajów dalekiego wschodu. Znajdziecie tutaj naklejki z motywami azjatyckimi, inspirowanymi kulturą chińską, japońską, tajską czy nawet indyjską. Jeżeli jesteście zafascynowani krajami azjatyckimi, to takie orientalne naklejki na ścianę będą idealne do ozdobienia Twojego mieszkania czy firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany orientalnymi wzorami, a Azja jest celem Twoich podróżniczych marzeń, to naklejki na ścianę z tej kolekcji będą idealne dla Ciebie! Daj się ponieść wodzom fantazji i ozdób swoją ścianę naszymi naklejkami. Podróżuj do Japonii, Chin, Tajlandii lub Indii bez konieczności przeprowadzki z domu dzięki wyjątkowej nowej dekoracji, którą pokochasz. Kolekcja inspirowana azjatyckimi wzorami, bambusowymi pędami, postaciami  Buddy, zwierzętami i mitologicznymi postaciami idealna dla ludzi kochających kulturę azjatycką.

Za pomocą tych produktów możesz skoncentrować energię Feng-Shui w swoim domu i stworzyć bardzo relaksującą i magiczną atmosferę Zen, kaligraficzne wzory i orientalne naklejki, takie jak świątynie buddyjskie, japońskie miasta, flagi lub rodzima fauna i flora.

Duży wybór dla Ciebie i domu

Istnieje ogromna różnorodność naklejek orientalnych, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ten, który najlepiej pasuje do Twoich ścian i integruje się w oryginalny i ekskluzywny sposób z Twoim domem. Znajdź orientalne naklejki z Buddą, w naszej kolekcji są te zarówno monochromatyczne, jak i wielokolorowe. Możesz dostosować rozmiar i kolor do potrzeb swojego mieszkania. Udekoruj swój pokój naklejkami z Yin i Yang, projekty, które zachwycą wszystkich, Twoja nowa dekoracja domu będzie oryginalna, możesz uzupełnić każdą dekorację bambusowymi ilustracjami, symbolami jogi, czakrami lub obramowaniami kwiatu lotosu.

Nadszedł czas, aby stworzyć wygodny dom, musisz spędzić tyle godzin, ile chcesz w pokoju, nie nudząc się ścianami, pozostaw monotonne białe ściany za sobą i nadaj im odrobinę koloru, tworząc miejsce, na które zasługujesz. Jeśli podoba Ci się wschodnia filozofia, projekty te pomogą ci uzupełnić przestrzeń. Orientalne naklejki można umieszczać na ścianach i innych powierzchniach, takich jak meble, pojazdy, urządzenia i dowolne inne gładkie powierzchnie, o których możesz tylko pomyśleć.

Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię, nie tylko na ścianę. Podczas aplikacji nie powstają żadne bąbelki powietrza, a na ścianie nie tworzą się żadne ślady kleju. Naklejki są wykonane z wysokiej jakości materiału i są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach. Można je czyścić wilgotną ściereczką, a ich wykończenie jest matowe, aby uniknąć odbić światła wewnętrznego lub zewnętrznego.

Azjatyckie ozdobne i kwiatowe wzory są świetne i zmieszczą się w każdym pomieszczeniu w Twoim domu, nie wahaj się spojrzeć na wszystko, co jest w katalogu, mieć pomysły i sprawić sobie nową dekorację do salonu, jadalni lub sypialni.

8 / 10

1 Opinie

1-24 z 128 naklejki