Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka postać Welcome

TenStickers. Naklejka postać Welcome. Pozytywna naklejka dekoracyjna przedstawiająca postać mężczyzny, który wita Swoich gości w wesoły i sympatyczny sposób.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Wesoła naklejka przedstawiająca roześmianą postać wykrzykującą słowa powitania Welcome, oznaczające Witaj w języku angielskim. Idealnie sprawdzi się jako ozdoba przedpokoju lub na drzwiach restauracji, salonu piękności lub sklepu. Powitaj swoich gości w pomysłowy sposób!

Dekoracja świetnie sprawdzi się na każdej gładkiej powierzchni. Możesz umieścić ją na drzwiach, szybie lub ścianie. Dodaj uroku swojemu otoczeniu w prosty i szybki sposób aplikując tę elegancką naklejkę.

Wysokiej jakości naklejki na ścianę dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci na ich łatwe dopasowanie do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie indywidualne, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: %e-mail%.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!