Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na ścianę do jadalni azjatycka gałąź

TenStickers. Naklejka na ścianę do jadalni azjatycka gałąź. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca fragment gałęzi azjatyckiego, orientalnego drzewa. Wyprzedaż się kończy, zamów taniej teraz!

Naklejka dekoracyjna przedstawiająca fragment gałęzi azjatyckiego, orientalnego drzewa. Inspiruje Cię kultura Dalekiego Wschodu? Idealna dekoracja na ścianę do Twego wnętrza!Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Naklejki są dostępne w 50 kolorach i różnych rozmiarach. Świetna jakość materiału winylowego gwarantuje trwałość oraz żywotność kolorów. Naklejki ścienne są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów po usunięciu. Jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach.

TenStickers. Naklejka na ścianę do jadalni azjatycka gałąź. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca fragment gałęzi azjatyckiego, orientalnego drzewa. Wyprzedaż się kończy, zamów taniej teraz!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę do jadalni azjatycka gałąź

Ocena ogólna: 8 / 10

el 25/05/2016 o 14:14 h

Zamówienie zrealizowano niezwłocznie, a biorąc pod uwagę, że dostawa była z zagranicy, naklejki przyszły niespodziewanie szybko, szybciej niż od innego producenta w Polsce... Naklejki przesłane zgodnie z zamówieniem, a że wybór jest bardzo duży i jest z czego wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, a to cieszy tym bardziej... W porównaniu do produktów innych producentów (niestety z Polski) nie było problemów z odklejaniem od papieru ochronnego i foli transportowej i praca z naklejaniem poszła mi bardzo sprawnie - nawet z naklejką w dużym rozmiarze - 2m. Generalnie z jakości naklejki jestem bardzo zadowolona. Szkoda tylko, że szpachelkę oferują odpłatnie zamiast dodać w gratisie, tym bardziej, że jest to jedynie kawałek plastiku, który można zastąpić zwykłą plastikową kartą bankomatową/ upominkową itp... (za to obniżam ocenę) - nie polecam zakupu tej szpachelki.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!