Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę do salonu Dama w kapeluszu

TenStickers. Naklejka na ścianę do salonu Dama w kapeluszu. Cicha elegancja - naklejka do salonu. Sprawdź nasze naklejki na ścianę w wielu oryginalnych motywach . Naklejka przedstawiające kobietę w kapeluszu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka elegancka kobieta w kapeluszu. Szukasz oryginalnej dekoracji do salonu? Nasze naklejki na ścianę do salonu to wspaniały pomysł na dekorację tego pomieszczenia! Powyższa naklejka ścienna dama w kapeluszu przedstawia jednokolorowy design eleganckiej kobiety w dużym kapeluszu. Jest to niezwykła dekoracja w formie eleganckiej ozdoby na ścianę do salonu. Nasze naklejki do salonu elegancka dama są wykonywane z trwałego winylu oraz są proste i szybkie w aplikacji i nadają się także jako naklejki na ścianę do pokoju nastolatki. Nie ma problemów z bąbelkami powietrza oraz nalepki nie pozostawiają śladów kleju na ścianie po ich ewentualnym odklejeniu. Naklejki ścienne są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

Informacja o Naklejka na ścianę do salonu Dama w kapeluszu

Numer referencyjny: A15865

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!