Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka zakaz palenia

TenStickers. Naklejka zakaz palenia. Naklejka na ścianę zakaz palenia. Dzięki naszej wpadającej w oko naklejce unikniesz palenia papierosów ze strony swoich klientów.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka informacyjna do przyklejenia na ścianę lub inną gładka powierzchnię mówiąca o zakazie palenia. Naklejka idealnie nadaje się do przyklejenia w domu, jeżeli chcesz zmusić domowników do zaprzestania palenia lub do umieszczenia w Twojej firmie, biurze czy restauracji. Naklejka będzie też przydatna w każdym miejscu publicznym.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!