Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Jednorożce

TenStickers. Naklejka na meble Jednorożce. Nie wiesz jak udekorować swój pokój dziecka? Sprawdź nasze naklejki na meble ze zwierzętami i naklejki jednorożec. Wyprzedaż się kończy!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Szukasz oryginalnej dekoracji do pokoju dziecięcego? Nasze naklejki na meble dla dzieci to świetny pomysł na dekorację pokoju dziecka! Jednocześnie, możesz sprawić doskonały prezent, darując komuś naklejki na meble dziecięce. Ta urocza okleina na meble dziecięce przedstawia hasające różowe jednorożce i białe chmurki. Jest to wspaniała dekoracja w formie naklejki jednorożce. Nasze naklejki maskujące na meble mogą również posłużyć jako naklejki przykrywające niedoskonałości mebli. Naklejki dekoracyjne na meble są produkowane z najwyższej jakości winylu i są proste w aplikacji. Nie powodują pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów na meblach po ich usunięciu. Są dostępne w dowolnych rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!