Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Personalizowana naklejka księżniczka

Spersonalizowane
TenStickers. Personalizowana naklejka księżniczka. Dekoracja ścienna prezentująca śliczną,ciemnowłosą księżniczkę. Na tej naklejce możesz wpisać imię swojego dziecka.

Dekoracja ścienna prezentująca śliczną,ciemnowłosą księżniczkę. Na tej naklejce możesz wpisać imię swojego dziecka.Czy Twoja pociecha kocha wszystko co jest związane z bajkową atmosferą i księżniczkami?Jeśli własnie tak to jest to ta naklejka jest doskonała do tego,aby udekorować w sposób unikalny sypialnie Twojego dziecka. Naklejka jest personalizowana,więc dodaj imię swojego dziecka w szczegółach zamówienia,aby dziewczynka mogła poczuć się wyjątkowo. Grafika prezentująca księżniczkę trzymającą książkę na czerwonym tle. Dekoracja ścienna idealna dla wszystkich małych księżniczek lubiących czytać baśnie i nie tylko.Wybierz rozmiar,który najlepiej pasuje dom pomieszczenia,w którym chcesz umieścić naklejkę.Aby dekoracja mogła zostać spersonalizowana w szczegółach zamówienia koniecznie trzeba wpisać nazwę,która powinna znależć się na naklejce.

TenStickers. Personalizowana naklejka księżniczka. Dekoracja ścienna prezentująca śliczną,ciemnowłosą księżniczkę. Na tej naklejce możesz wpisać imię swojego dziecka.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj

Informacja o Personalizowana naklejka księżniczka

Numer referencyjny: A8898

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!