Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka tablica ekran whatsapp

TenStickers. Naklejka tablica ekran whatsapp. Oryginalna naklejka na ścianę imitująca ekran znanego komunikatora whatsapp. Naklejka z kategorii białe tablice, na której możesz wykonywać zapiski.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę w formie kolorowej tablicy, zainspirowana komunikatorem na telefony komórkowe. Naklejka nie tylko zdobi, ale jest także bardzo funkcjonalna pomagając w nauce i urozmaicając zabawę. Możesz zapisać na niej listę zakupów lub rzeczy do zrobienia albo po prostu zostawić zabawną wiadomość dla pozostałych domowników

Dekoracja ścienna świetnie nadaje się do aranżacji wnętrz, świetnie sprawdzi się też w pokoju dziecka lub nastolatka. Naklejka na ścianę dostępna w wielu rozmiarach idealnie dopasuje się do zaprojektowanego przez Ciebie wystroju. 

Ozdoba jest prosta do naklejenia na każdej gładkiej powierzchni, nie zostawiając śladów kleju i bąbelków powietrza. Naklejkę można też zamówić w wersji spersonalizowanej. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

*Jako prezent otrzymasz od nas flamaster przeznaczony do pisania na tablicy.